Kontakta oss

hÄR FINNS VI

Vi finns på Campus i Skellefteå, mitt emot Campushallen. Håll utkik efter den orangea industriroboten så vet du att du hittat rätt!

OBS! Pga rådande restriktioner kan vi tyvärr inte ta emot besök för tillfället. Är du intresserad av våra utbildningar, hör av dig så löser vi ett digitalt studiebesök!

IMG_7297

Kontaktuppgifter

Besöksaddress

Trä- och teknikcollege i Skellefteå AB

Forskargatan 5

93177 Skellefteå

Maila oss
Ring oss

070-860 52 28

Hör av dig!

Vi som jobbar här

Maria Marklund

Maria Marklund
VD

070-760 17 07
maria@t2college.se

Jannike Lindbergh vid kollaborativ robot

Jannike Lindbergh
Innovationsledare

Tel: 070-860 52 28
jannike@t2college.se

452E1164-BBE8-4E56-8FBA-462D284F6188

Maria Singh
Projektledare

Tel: 073-077 11 53
maria.singh@t2college.se

Processed with VSCO with s2 preset

Tobias
Verksamhetschef / Utbildare CNC

tobias@t2college.se

Processed with VSCO with s2 preset

Kristoffer
Utbildare CNC, teknikexpert

kristoffer@t2college.se

CAD20397-FEC5-4A1E-BEE5-1E46A2E406B5

Ida Holmström
Föräldraledig / Verksamhetschef

Tel: 070-413 00 79
ida@t2college.se

Lill T2 business CNC

Lill
Utbildare CNC

lill@t2college.se

Processed with VSCO with g3 preset

Håkan
Utbildare svets

hakan@t2college.se

Processed with VSCO with s2 preset

Johan
Utbildare svets

johan@t2college.se