Kontakta oss

hÄR FINNS VI

Vi finns på Campus i Skellefteå, mitt emot Campushallen. Håll utkik efter den orangea industriroboten så vet du att du hittat rätt!

OBS! Pga rådande restriktioner kan vi tyvärr inte ta emot besök för tillfället. Är du intresserad av våra utbildningar, hör av dig så löser vi ett digitalt studiebesök!

IMG_7297

Kontaktuppgifter

Besöksaddress

Trä- och teknikcollege i Skellefteå AB

Forskargatan 5

93177 Skellefteå

Maila oss
Ring oss

073-025 47 42

Hör av dig!

Vi som jobbar här

Maria Marklund

Maria Marklund
VD

070-760 17 07
maria@t2college.se

Jannike Lindbergh vid kollaborativ robot

Jannike Lindbergh
Innovationsledare

Tel: 070-860 52 28
jannike@t2college.se

452E1164-BBE8-4E56-8FBA-462D284F6188

Maria Singh
Projektledare

Tel: 073-077 11 53
maria.singh@t2college.se

Processed with VSCO with s2 preset

Tobias Johansson
Verksamhetschef / Utbildare CNC

Tel: 073-0254742
tobias@t2college.se

Processed with VSCO with s2 preset

Kristoffer Landin
Utbildare CNC, teknikexpert

Tel: 070-635 11 87
kristoffer@t2college.se

CAD20397-FEC5-4A1E-BEE5-1E46A2E406B5

Ida Holmström
Föräldraledig / Verksamhetschef

Tel: 070-413 00 79
ida@t2college.se

Lill T2 business CNC

Lill Fagerheim
Utbildare CNC

lill@t2college.se

Processed with VSCO with g3 preset

Håkan Burén
Utbildare svets

Tel: 070-514 86 07
hakan@t2college.se

Processed with VSCO with s2 preset

Johan Lindgren
Utbildare svets

Tel: 070-269 09 93
johan@t2college.se