Kontakta oss

hÄR FINNS VI

Vi finns på Campus i Skellefteå, mitt emot Campushallen. Håll utkik efter den orangea industriroboten så vet du att du hittat rätt!

OBS! Pga rådande restriktioner kan vi tyvärr inte ta emot besök för tillfället. Är du intresserad av våra utbildningar, hör av dig så löser vi ett digitalt studiebesök!

IMG_7297

Kontaktuppgifter

Besöksaddress

Trä- och teknikcollege i Skellefteå AB

Forskargatan 5

93177 Skellefteå

Maila oss
Ring oss

070-860 52 28

Hör av dig!

Vi som jobbar här

Processed with VSCO with s2 preset

Maria Marklund
VD

070-760 17 07
maria@t2college.se

Processed with VSCO with s2 preset

Jannike Lindbergh
Strategy manager

Tel: 070-860 52 28
jannike@t2college.se

CAD20397-FEC5-4A1E-BEE5-1E46A2E406B5

Ida Holmström
Verksamhetschef

Tel: 070-413 00 79
ida@t2college.se

452E1164-BBE8-4E56-8FBA-462D284F6188

Maria Singh
Projektledare

Tel: 073-077 11 53
maria.singh@t2college.se

Processed with VSCO with s2 preset

Johan
Utbildare svets

johan@t2college.se

Processed with VSCO with s2 preset

Kristoffer
Utbildare CNC, teknikexpert

kristoffer@t2college.se

Processed with VSCO with g3 preset

Håkan
Utbildare svets

hakan@t2college.se

Processed with VSCO with s2 preset

Tobias
Utbildare CNC

tobias@t2college.se